Zázraky 3D tisku – 3dfx ozdoba

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Pokračuji s blbnutím s lacinou 3D tiskárnou, stále jsem unešen, je s tím kopec srandy, když po tom člověk nechce zázraky. Jinými slovy - kvalita, která by mě u tiskárny za 10 tisíc štvala, je mi tady úplně egál, hlavně, že z toho něco leze :) A co je nejlepší, můžu se patlat s modely, které třeba někdy někdo použije.

Asi největší hit je Libretto 50CT CompactFlash holder, ten model řeší reálný problém. Následovat bude ještě krytka HDD, pořád jí ladím. (Lutero, vydrž! :) Osvědčil se i Busy board gear set, je to úplně komicky primitivní, ale roční dcera si s tím vážně hraje, stejně jako s jinou věcí, kterou jsem ještě nezveřejnil, páč je ještě primitivnější - kolíky a krabička s dírami na kolíky :)

No a dneska tu mám novinku, když se blíží ty Vánoce - vkusnou ozdobu na stromeček! Jsem totiž zjistil, že TinkerCad nemá problém s importem SVG, tím se mi otevřely nekonečné možnosti :) Takže jsem čapnul logo 3dfx a po dvou hodinách ladění a trojici nepovedených výtisků mám použitelný výsledek, viz 3dfx christmas tree ornament.

Musel jsem trochu upravit tu horní linku, co se táhne z písmene X, byla na konci příliš tenká, docházelo tam k přechodům jeden perimetr -> dva perimetry -> dva perimetry s výplní, a na těch přechodech to vždy udělalo ošklivý schod. Teď už je to ok a plynulé. Tak sosejte a když se někdo pochlubí výtiskem, bude to dost dobré ;)

Zázraky 3D tisku – 3dfx ozdoba

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle