Zpráva o stavu maloobchodním VIII

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Léto bylo trochu pomalejší, utlumil jsem propagaci na Facebooku a nechal běžet e-shop volně, samospádem. Kupodivu i tak tu a tam nějaká objednávka sítí probzučela, a kupodivu jak z kategorie retroIT, tak z kategorie antikvariát. Perfectly balanced, as all things should be.

Nicméně čas zahálky končí, je třeba obchody opět rozhýbat, za pouhé čtyři měsíce jsou tu Vánoce, nejvyšší čas řešit dárky! ;) Naskladnil jsem tedy stávající podložky pod myš, a přidal i dva nové motivy.

VLAK mám posvěcen od autora hry (díky!), GEROJS jsou trochu tenký led, na který se pouštím s obavami, snad z toho nebude průser. Dále nedávno přibyly nové plechové hrnky, viz LANPARTY'94. Neskromně musím konstatovat, že se povedly :)

Zpět k antikvariátu - nabídka se pěkně rozšířila, a to až tak, že tematicky nevyhovující knížky (především ze sekce ostatní) buďto razantně zlevním, nebo roznosím po knihobudkách. Ať se toho zbavím. Primárně chci v nabídce sci-fi a fantasy a ta malá IKEA Billy police, co v ní mám knížky uložené, není nafukovací. Poslední týden jsem doplnil i nějaké časopisy, jsou tam i SCORE a LEVELy, tak třeba se někomu budou hodit.

Tak na první milión!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak PRINCPlacka / odznak PRINC 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle