9 starých her nově na GOG (vesměs Accolade)

Na GOG je nově k zakoupení devatero klasik, na které má autorská práva vydavatel Ziggurat Interactive. Z větší části jde o sportovní hry a spíše zapomenuté tituly od Accolade, zbytek jsou stejně zapomenuté kousky od dalších vývojářů. Žádný vyložený poklad tam nevidím, na druhou stranu všechny hry jsou v zaváděcí slevě ve výši 32%, tak třeba si něco vyberete :)

Zaujala mě jedna jediná hra, a to Purple Saturn Day (1989, ERE Informatique), což je jakási psychedelická futuristická olympiáda, ve které soutěžíte ve čtveřici výzev - The Ring Pursuit, The Tronic Slider, The Brain Bowler a The Time Jump. Hra je na první pohled zcela a dokonale francouzská, navíc zvolená paleta jako by vypadla z moderní retrowave / synthwave vlny. Asi to bude blbost, ale aspoň to pěkně vypadá :)

9 starých her nově na GOG (vesměs Accolade)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »