Bad Moon Rising, náckové na Měsíci! (C64)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tajná nacistická základna na odvrácené straně Měsíce je zjevně populární téma, viz svérázná filmová série Iron Sky, která žel není zdaleka tak dobrá, jak mohla být, a nezachránil to ani Udo Kier. (Naopak podobně laděná série Dead Snow se zombie nacisty je ještě lepší, než by relativně nízké hodnocení prvního dílu mohlo naznačovat. Zejména dvojka je výtečná.) Ale nechme filmy filmy, máme tu herní novinku pro osmibity Commodore 64 - Bad Moon Rising!

Bad Moon Rising, náckové na Měsíci! (C64)

Jak dobře či zle se Bad Moon Rising hraje vám bohužel neřeknu, jde totiž o čistě komerční záležitost v ceně pěti dolarů, nicméně autoři slibují celých sedm herních stylů, mezi kterými je adventura, plošinovka, on-rail střílečka, bojovka a shoot-em-up v několika příchutích. V každém ze sedmi herních segmentů / stylů se posunete vpřed v rafinovaném příběhu o nebohých evropských astronautech, kteří se za každou cenu snaží vyhnout zajetí.

Hra je určená pro PAL C64 a kompatibilní s SD2IEC a C64 Mini / Maxi. Kdo má rozhazovačnou, může si předobjednat krabicovou verzi.

Bad Moon Rising, náckové na Měsíci! (C64)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Bad Moon Rising, náckové na Měsíci! (C64)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle