Barren Planet, nová tahovka pro DOS

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vývojář Cyningstan, z jehož dílny novinka Barren Planet vzešla, se vskutku činí, a zásobuje DOSu chtivé hráče povedenými hrami. Relativně nedávno jste si mohli zahrát jeho logickou chuťovku Team Droid, a mezi předchozí vydané kusy patří též Ossuary a Anarchic Kingdom.

Barren Planet, nová tahovka pro DOS

Barren Planet vás postaví do čela jedné ze dvou korporací, Nuvutech a Avuscorp, které bojují o zdroje na odlehlé a nehostinné planetě Dapra. Příběh starý jako lidstvo samo! :) Planeta je sice prostá života, ale bohatá na minerály, a ziskuchtivce nemůže nechat chladnými.

Vás by pak neměl nechat chladnými fakt, že jde o povedenou tahovku soustředící se na taktické souboje. Po povrchu rudé planety budete posouvat rozličné pidižvíky, a to s cílem rozšmelcovat jiné pidižvíky na prach. Prosté, leč chytlavé, neváhejte a stahujte zde.

Jednotlivé bitky jsou provázány v příběhovou kampaň, přičemž výsledky jednotlivých bitev ovlivňují další vývoj hry. Pokud vás příběh moc netankuje, ač na tanky skoupý není, můžete si jen tak s kamarádem sednou na horkou sesli a užít si hru pro dva hráče. Barren Planet dokonce podporuje i multiplayer přes e-mail, či jiné médium schopné přenášení souborů.

Hardwarové nároky jsou kromobyčejně příznivé, pro spuštění hry postačí PC kompatibilní počítač s 8088 CPU a CGA grafikou.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Barren Planet, nová tahovka pro DOS"

  • Xspy napsal:

    Hmmm Rebelstar raiders i Battle Isle jsem vždycky mohl . Koukám krystaly jako zdroje jsou tu také …..to si zaslouží vyzkoušet :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak PRINCPlacka / odznak PRINC 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle