Brzy ve vašich knihovnách – N64: A VISUAL COMPENDIUM

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fandové Nintenda, a konzole Nintendo 64 obzvláště, mají čas do 4. března, aby někde splašili přibližně tisícovku. Na tolik je totiž vyjde připravovaná novinka N64: A VISUAL COMPENDIUM z produkce nakladatelství Bitmap Books.

Brzy ve vašich knihovnách – N64: A VISUAL COMPENDIUM

Kniha vypráví fascinující příběh konzole, která (prý) změnila herní svět. Já tedy nevím, onu revoluci bych připisoval spíše konkurenční Playstation, Nintendo 64 mě fascinuje hlavně tím, že zůstalo věrné cartridgím, ale budiž, nějaké ty úspěchy v žánru 3D plošinovek konzoli uznám ;)

Publikace je nabitá screenshoty a herními ilustracemi, a to z více než 150 titulů, které definovaly N64, od Super Mario 64 a GoldenEye 007, po The Legend of Zelda: Ocarina of Time a Banjo-Kazooie. Kromě legend ovšem v obsahu najdete i méně známé tituly, jako jsou Beetle Adventure Racing, Mischief Makers, World Driver Championship a Body Harvest.

Brzy ve vašich knihovnách – N64: A VISUAL COMPENDIUM

Každý z herních profilů je napsán vývojářem, který se přímo podílel na hře, nebo herním novinářem s vazbou na N64. Dále se můžete těšit na rozhovory s figurkami herního průmyslu, jako jsou Jim Wornell (Nintendo), Michael Mendheim (BattleTanx), Kevin Bayliss (Diddy Kong Racing), Remington Scott (Turok) a Julian Eggebrecht (Star Wars).

Kromě konzole samotné je pozornost věnována i ikonickému "trojzubci", tedy velmi originálnímu gamepadu, který pro konzoli Nintendo vynašlo, a dalšímu zajímavému hardware, jakým je např. disketovka 64DD.

Všechna to krása ve vysoké kvalitě, na jakou jsme od Bitmap Books zvyklí, se rozprostírá na 436 barevných stránkách v pevné vazbě. Kniha je dodávána i s ochranným kartonovým obalem a čtyřmi záložkami. Spolu s fyzickou kopií obdržíte zdarma i PDF verzi.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle