The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách

Dlouho jsme na virtuálních stránkách HV nesdíleli žádnou pěknou kickstarterovou kompaň. Dnes tu pro vás jednu mám, jmenuje se First Person Shooter: The Definitive FPS Documentary, má řádně našlapaný trailer, který ale o výsledném produktu neříká zhola nic :) Naštěstí doprovodný text je o chlup sdílnější.

Dokument FPS má být především oslavou stejnojmenného žánru. V plánu je tříhodinový rozsah zahrnující nejen záběry z her, ale též rozhovory s více než 40 vývojáři, včetně velikánů, jako jsou John Romero, Tom Hall, Warren Spector, Randy Pitchford či Scott Miller. Dokument zmapuje samotné počátky first-person her sahající až do 70. let, obsáhne samozřejmě i revoluční 90. léta, a nezapomene ani na současnost. Revoluční technologická řešení, evoluce herní náplně, nástup plného 3D, vývoj level designu, klasiky a perly žánru, současný retro revival, LAN párty, modování, speedrunning - autoři slibují zmínit mnohé a zjevně minimálně tuší, o čem je řeč ;)

The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách

Z požadovaných 32 000 britských liber je v tuto chvíli vybráno 27 000, s 25 dny do konce kampaně tedy o splnění cíle nemusíme mít strach. Digitální verzi dokumentu můžete obdržet za 30 liber, za liber 60 dostanete DVD / BluRay. Následují další úrovně odměn s rozličným bonusovým obsahem, jako jsou trička, podložky pod myš, plakáty apod.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách"

  • electricfret napsal:

    GBF už několikrát dokázal, že tyhle velké proňůrané projekty zvládne, takže já se těším velice. Jestli se nepletu, tak i In Search of Darkness byl hodně jeho rybíz a ve finále je z toho parádních sedm hodin.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak RABBIT'S FOOTPlacka / odznak RABBIT'S FOOT 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle