The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách

1701.cz - retrogaming merch

Dlouho jsme na virtuálních stránkách HV nesdíleli žádnou pěknou kickstarterovou kompaň. Dnes tu pro vás jednu mám, jmenuje se First Person Shooter: The Definitive FPS Documentary, má řádně našlapaný trailer, který ale o výsledném produktu neříká zhola nic :) Naštěstí doprovodný text je o chlup sdílnější.

Dokument FPS má být především oslavou stejnojmenného žánru. V plánu je tříhodinový rozsah zahrnující nejen záběry z her, ale též rozhovory s více než 40 vývojáři, včetně velikánů, jako jsou John Romero, Tom Hall, Warren Spector, Randy Pitchford či Scott Miller. Dokument zmapuje samotné počátky first-person her sahající až do 70. let, obsáhne samozřejmě i revoluční 90. léta, a nezapomene ani na současnost. Revoluční technologická řešení, evoluce herní náplně, nástup plného 3D, vývoj level designu, klasiky a perly žánru, současný retro revival, LAN párty, modování, speedrunning - autoři slibují zmínit mnohé a zjevně minimálně tuší, o čem je řeč ;)

The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách

Z požadovaných 32 000 britských liber je v tuto chvíli vybráno 27 000, s 25 dny do konce kampaně tedy o splnění cíle nemusíme mít strach. Digitální verzi dokumentu můžete obdržet za 30 liber, za liber 60 dostanete DVD / BluRay. Následují další úrovně odměn s rozličným bonusovým obsahem, jako jsou trička, podložky pod myš, plakáty apod.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Definitive FPS Documentary již brzy na vašich obrazovkách"

  • electricfret napsal:

    GBF už několikrát dokázal, že tyhle velké proňůrané projekty zvládne, takže já se těším velice. Jestli se nepletu, tak i In Search of Darkness byl hodně jeho rybíz a ve finále je z toho parádních sedm hodin.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle