Budoucnost s WinXP je růžová, aktivace prolomena

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Patrně už jste zprávu zachytili i na komerčních vlnách, nicméně i zde, v nezávislém koutku, by měla zaznít - aktivace Windows XP byla konečně prolomena. Nic zásadního, řekli byste, více či méně komplikované metody, jak aktivace docílit, existují, od oficiální aktivace po telefonu, která ještě nedávno fungovala, a možná funguje stále, přes editaci tajemných klíčů v registrech, po různé cracky.

Budoucnost s WinXP je růžová, aktivace prolomena

Fór aktuálního hitu je v tom, že jde o řešení čisté a průhledné. V prvním kroku si totiž vygenerujete předaktivační kód stejně, jako byste Windows XP aktivovali po telefonu. Utilitka xp_activate32.exe kód vezme a vygeneruje odpovídající kód aktivační, kterým pak systém aktivujete. Tzn. aktivační kód, který byste dříve získávali odpovědí z oficiálního aktivačního serveru, popř. z telefonátu, máte nyní hned. A můžete si být jisti, že jste si do systému nezanesli neplechu.

Samozřejmě ze všech stran zní varování, že používat WinXP v roce 2023 je čiré bláznovství, nota bene připojené k síti sítí. Jenže my zde, v zaprášeném koutě plném pavouků potemníků, co se rádi hrabou ve starém hardware, samozřejmě moc dobře víme, co děláme. Já sám jsem v posledním měsící instaloval WinXP na různé sestavy minimálně třikrát.

Pokud marně hledáte přímý odkaz ke stažení, zklamu vás, tuhle stopovačku nechám na vás. Ale třeba na uloz.to jsem viděl něco, co by mělo být to ono - nejde o můj upload, takže radši dejte pozor.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle