Daggerfall Enemy Expansion, 32 nových potvor pro zpestření vašich toulek

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fenomenální Daggerfall Unity mnohým z vás bezpochyby krájí cenné dny z tenčící se vánočky vyměřené existence, ale to je naprosto v pořádku, real life se přeceňuje, a kdo se rozhodl strávit život ve světech virtuálních, rozhodl se dobře. Zvlášť sypou-li se na něj takové lahůdky, jako je novinka Daggerfall Enemy Expansion, která do světa Daggerfallu přidává 32 nových monster k rozšmelcování.

Daggerfall Enemy Expansion, 32 nových potvor pro zpestření vašich toulek

No řekněte, jakou zajímavou entitu vám skutečnost v poslední době vrhla do cesty? Maximálně tak dalšího z nekonečné řady notorických blbů, kterých je tam venku zdá se nekonečná zásoba. Oproti tomu Daggerfall Enemy Expansion vám zpestří virtuální procházky trolly, minotaury, golemy, ghouly, démony a dalším fantasy neřádem. No dá se to srovnat se srážkou s životem frustrovaným revizorem? No nedá!

Jak bylo řečeno, mod obsahuje 32 nových monster, a k tomu jako bonus 13 nových humanoidních nepřátel různých povolání. Některá monstra jsou převzatá z ostatních her The Elder Scrolls série, některá jsou dokonce založena na původních, ale nepoužitých materiálech. Ihned po nainstalování modu lze nové potvoráky potkat v divočině, zároveň je mod koncipován tak, aby umožnil snadné využití nových potvor v modech dalších.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle