Disney Classic Games Collection nově na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ale teda já být vámi, tak se na to vykašlu. Jistě, kolekce obsahuje velmi atraktivní tituly, konkrétně Aladdin, The Lion King, a The Jungle Book, a Aladdina dokonce 2x, ve verzi pro Mega Drive i SNES, kteréžto hry jsou velmi odlišné, jenže je tam několik problémů.

Disney Classic Games Collection nově na GOG

Předně cena. Sorry kluci od Disneyho, ale 35 eur za trojici (nebo tedy čtveřici) starých vykopávek je prostě příliš. Jistě, jsou tam nějaké obrazové filtry, ale ty vám nabídne každý schopný emulátor, možná jsou zajímavé funkce "rewind" a "quick save", to se v nelehké hopsačce vždy hodí, super jsou i interview s vývojáři, stejně jako kompletní soundtracky, ale stejně... je to dost... nebo není? Jak to teď po sobě čtu, těch bonusů je tam vlastně docela hojně :)

Ale co hůř! Jde o konzolové verze her, a mi tady ve vysokonapěťovém doupěti preferujeme verze pro DOS. Vzhledem k zaměření GOG k tomu mohly být ty DOSovky přibalené aspoň jako bonus "bez záruky".

Pokud máte pocit, že už jste tu kolekci v nabídce GOG zahlédli, tak ano, byla tam, ale obsahovala jen plošinovky Aladdin a The Lion King, chyběla The Jungle Book, která byla dostupná zcela samostatně. Stará verze kolekce byla samozřejmě delistována, ale ti, co si jí v minulosti zakoupili, by měli mít na nákup nové kolekce automaticky adekvátní slevu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Disney Classic Games Collection nově na GOG"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle