Dungeon Grimoire: Heralds of the Winged Exemplar – 20 let ve vývoji a již téměř na dosah

Sklepmistři a sklípkani mohou jásat, ultimátní retro dungeon mají na dosah. Po dlouhých dvaceti letech ve vývoji by chodbičkárna Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar konečně mohla spatřit světlo světa mihotavé přítmí katakomb. Steam stránka projektu, který úspěšně prošel skrz Steam Greenlight, tvrdí, že k vydání dojde 8.7.

Autor hry slibuje neuvěřitelných 600 (!) herních hodin, 244 map k prozkoumání, 144 kouzel k seslání, 14 ras, 15 povolání, 240 monster, tisícovku předmětů a tak dále. To vše zpracované ve stylové 2D grafice a doprovázené MIDI soundtrackem. Rozsah, grafika, tahový soubojový systém a početná družina nenápadně pomrkávají směrem k oblíbené klasice Wizardry 7. Sympatické jsou minimální požadavky, ke spuštění by mělo stačit PC s WinXP a 512MB RAM. Chválím, když retro, tak pořádně!

Dungeon Grimoire: Heralds of the Winged Exemplar – 20 let ve vývoji a již téměř na dosah Dungeon Grimoire: Heralds of the Winged Exemplar – 20 let ve vývoji a již téměř na dosah

 

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »