Mobilní tip: česká chodbičkárna Dungeon Ward

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vyznat se v nekonečné záplavě mobilních her je nemožné, tzn. při jejich hledání je snadnější obrátit se na spolehlivé zdroje, a dnes tím spolehlivým zdrojem budu já, jelikož jsem narazil na zajímavý český kousek, krokovací to dungeon pro Android / iOS.

Chodbičkárna se jmenuje Dungeon Ward, a jde o offline akční RPG zpracované v klasickém stylu, tzn. s pohybem po čtvercích, ovšem s drobnou inovací, temná sklepení vnímáte pohledem třetí osoby. Dle slov autora hra vznikla jak kombinace klasik Diablo 1 & Dungeon Master, a co se jednoduchosti questů týče, byl inspirací i World of Wacraft. Svěží vítr nadšení vane nikoli překvapivě i od lokálního Dračího doupěte.

Těšit se můžete na souboje v reálném čase, hledání předmětů, vylepšování postavy, zlepšování schopností (skillů) a samozřejmě i plnění nejrůznějších questů, to vše ve slušivém 3D hávu. K dispozici je trojice povolání - warden, ranger a mage. Podzemí jsou procedurálně generovaná, tzn. vždy vás čeká něco nového, s tím, že generované části jsou protkány ručně vytvořenými lokacemi. Jelikož jde o hru na mobil, nějaké ty mikrotransakce se vám pod nohy připletou, ale mělo by jít o záležitost střídmou a čistě dobrovolnou. Hodnocení jsou skvělá, zkuste :)

Mobilní tip: česká chodbičkárna Dungeon Ward

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Mobilní tip: česká chodbičkárna Dungeon Ward"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle