FPS akce Dark Forces nyní i na počítačích AMIGA

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Amigisté, amigáři, amigouni (to to schytám) radujte se, vyšel nativní port klasické FPS akce Dark Forces pro počítače Amiga. (Záměrně uvádím nativní, tzn. nejde o MacOS verzi hnanou přes Shapeshifter.)

Hardwarové nároky jsou sice značné, budete potřebovat Motorolu 68040 / 68060 s FPU, AGA chipset a 8MB Fast RAM, nicméně vy už stejně všichni máte své stroje vylepšené až k prasknutí, takže žádný problém ;)

FPS akce Dark Forces nyní i na počítačích AMIGA

Novinka vychází z projektu The Force Engine, což je zbrusu nový engine pro hraní Star Wars: Dark Forces pod moderními operačními systémy. V průběhu portování pro Amigu nikoli překvapivě vzala za své většina moderních fíčur, ale to důležité, tedy hra samotná běžící ve velejemném rozlišení 320x200, bylo pochopitelně zachováno. Pokud chcete v průběhu hraní poslouchat i libou MIDI hudbu, přihoďte k minimálně požadovaným 8MB RAM ještě 4MB navrch.

Další informace a odkazy ke stažení najdete na fóru eab.abime.net, vyčištěné a odladěné balíčky pro Aminet jsou na cestě. A pokud snad nemáte originál, jehož datové soubory budete pro hraní potřebovat, odplujte hyperskočte na GOG. Ať vás provází síla!

FPS akce Dark Forces nyní i na počítačích AMIGA

Pozn.: Abych předešel zmatení - ilustrační obrázky jsou z původní hry pro PC.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"FPS akce Dark Forces nyní i na počítačích AMIGA"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle