GraviBots, logická novinka pro Mega Drive

Jelikož jsem odjakživa líný číst instrukce a manuály (proto většina mých skříní z Ikea vypadá trochu jako Homerův le grill), v prvních vteřinách nové logické plošinovky GraviBots pro konzole SEGA Mega Drive jsem poněkud tápal. Ale žádný strach, je to prosté.

GraviBots, logická novinka pro Mega Drive

Vaším úkolem je terminace zastaralých robotů pomocí hrátek s gravitací. Důvtipným umísťováním speciálních gravitačních pastí změníte na správném místě tok gravitace tak, abyste boty odeslali do křemíkových věčný lovišť. Prostě jim z nahoře udělejte dole (a naopak) a pošlete je vstříc naostřeným kůlům / zubům, nebo co to vlastně je.

Pokud vámi cloumá deja vu, nepanikařte, v Matrixu je vše v pořádku, to jste jen stejný koncept již viděli, a to ve verzi pro ZX Spectrum, která vyšla před sedmi lety.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »