Heretic a Hexen nově na GOG

1701.cz - retrogaming merch

Čas klidu a míru nadešel, ideální příležitost vytáhnout z bezedného batohu fantastické zbraně hromadného ničení a pustit se do křížku s démony a nestvůrami! Do nabídky GOG nově přibyly hry z FPS série Heretic / Hexen, a to za ceny vyloženě atraktivní. V zaváděcí akci je to za pouhých 1,49 eur kus, popř. je tu kompletní balíček za skvělých 2,99 eur.

Heretic a Hexen nově na GOG

Konkrétně jde o hry Heretic: Shadow of the Serpent Riders, HeXen: Beyond Heretic, HeXen: Deathkings of the Dark Citadel (datáč, ale poctivý) a HeXen II. Výše uvedený balíček obsahuje všechny tituly.

A protože nemám ve svých FPS akcích rád huby a backtracking, doporučil bych k zahrání poředevším Heretica, který je sice těžce neoriginální, jelikož jde v zásadě o přebarvený DOOM, ale z toho samého důvodu je snadno uchopitelný a dokonale přímočarý. Tak, jak má řízná FPS akce být! :) DOSové díly jsou přibalené k DosBoxu, takže nezapomeňte, že Heretica i Hexena můžete rozjet pod zDoomem.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Heretic a Hexen nově na GOG"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle