Jak bude vypadat Wasteland 1 remaster?

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Někdy v druhé polovině minulého roku byla ohlášena remasterovaná verze hry Wasteland z roku 1988. Tento klasický kousek, z jehož odkazu vycházel monumentální Fallout, sice položil základ subžánru postapo RPG her, nicméně pro hráče dnešní (a ve většině případů i ty včerejší) jde o sousto skutečně nestravitelné.

Ve vzduchu ovšem visela otázka - jak bude remaster vypadat? Půjde jen o původní hru povýšenou na vyšší rozlišení s větším počtem barev? Nebo půjde o kompletní předělávku? Teď už víme, že správně je druhá možnost, viz screenshot, který na Twitter vyvěsil Brian Fargo, CEO inXile Entertainment. Na místě by tedy byla úprava terminologie, spíše než o remaster jde o plnohodnotný remake, pravděpodobně běžící v 3D enginu Wastelandu dvojky (tedy v Unity).

Na remasteru / remaku pracuje tým z Krome Studios, který má na triku i příznivě přijatý remaster The Bard's Tale Trilogy.

Datum vydání je zatím stále v radioaktivním mrakem zahalených hvězdách, co ovšem víme je, že hra vyjde na PC a Xbox.

Jak bude vypadat Wasteland 1 remaster?

Tak já myslim, že v disciplíně vydoj článek ze screenshotu jsem docela zabodoval, ne? Btw. Wasteland 2 (Director's Cut) se dá v tuto chvíli pořídit lehce pod dvě stovky, kdyby to snad ještě někdo v herní knihovně neměl. Já se přiznám, že mě hra tak úplně neoslovila, ale snad se k tomu v herním důchodu ještě dostanu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle