Vyšla Theme Hospital pro 21. století – Two Point Hospital

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vysoká rozlišení a dohladka vyleštěné polygony mě sice obvykle nechávají chladným, nicméně jsou případy, kdy mé na pixely uvyklé oko přeci jen líně přeostří a se zájmem pohlédne na nějakou zajímavou herní novinku. A právě Two Point Hospital, moderní variace na klasickou real-time strategii Theme Hospital, takovým případem je.

Hra nejen, jak by svému vzoru z oka vypadla, ale dokonce na ní zčásti pracovali lidé, kteří se kolem Theme Hospital ochomýtli, konkrétně Mark Webley a Gary Carr. Kontinuita je tedy zachována, o důvod víc podívat se Two Point Hospital na zoubek. Hra skutečně vypadá jako druhý díl Theme Hospital - lepší audiovizuální zpracování, ale stejně ulítlé téma, stejně komické choroby, stejné herní principy.

Two Point Hospital je k mání na Steamu, v nabídce GOG jí bohužel nenajdete. Cena je poměrně vysoká, 35 euro, nicméně stejně vysoká jsou i hodnocení, investice to tedy i tak může být rozumná. Hra je dostupná pro Windows, MacOS i Linux.

Vyšla Theme Hospital pro 21. století – Two Point Hospital Vyšla Theme Hospital pro 21. století – Two Point Hospital

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Vyšla Theme Hospital pro 21. století – Two Point Hospital"

  • Springy napsal:

    Super! Moje oblíbená hra z dob mého prvního PC. Novou si už nejspíš nezahraju, protože doma moderní PC nemám. Ale vypadá moc hezky.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle