Na HitHitu běží kampaň na remasterování hudby z Posla smrti a dalších CZ adventur

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Dlouhých 21 let je tomu, co vyšla adventura Posel smrti, a celé čtyři roky od okamžiku, co se jí na zoubek podíval Pollux. Hra se u nás stále těší nemalé popularitě, a je tedy jen dobře, že se autor její hudby, Zdeněk Houb, rozhodl oprášit staré tóny a dát jim novou, kvalitnější a čistší podobu. A učinil tak prostřednictvím crowdfundingové portálu Hithit, viz kampaň Posel smrti - remaster hudby.

Na HitHitu běží kampaň na remasterování hudby z Posla smrti a dalších CZ adventur

Projekt potřebuje vybrat skromných 70 000 Kč, a v tuto chvíli jsou již téměř dvě třetiny "doma", což je vzhledem k tomu, že kampaň byla spuštěna dnes, úctyhodné.

Ale pozor, nejde jen o Posla smrti! Součástí projektu jsou i remastery hudby z dalších her, konkrétně jde o Nibiru, Posla Bohů, Alter Ego a Reprobates. A co víc, navázat by měla další kampaň, tentokráte s cílem vytvoření prequelu k Poslovi smrti s podtitulem Pouto krve.

Na HitHitu běží kampaň na remasterování hudby z Posla smrti a dalších CZ adventur

Odměn je na výběr několik: za základních 99 Kč obdržíte vyjma drobných digitálních odměn především desítku remasterovaných skladeb, za 299 Kč pak remaster kompletní, tzn. více než dvě hodiny hudby z výše uvedených adventur. V dalším stupni odměn jsou za 599 Kč dostupné fyzické CD kopie a tištěné plakáty, a v limitované odměně nejvyšší, která vás vyjde na 1199 Kč, najdete CD s podpisem autora, a také bonusové materiály z vývoje českých adventur - skicy, storyboardy, artworky atd. Pro digitální archeology a fandy hry naprostá nirvána :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle