Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu

1701.cz - retrogaming merch

Není to jen (již lehce unavující) Brutal Doom, co může ozvláštnit váš zážitek z hraní klasického Dooma. Modder s přezdívkou Hoover1979 připravuje balíček s HD texturami určený pro Doom, Doom II a datadisky Plutonia Experiment a TNT: Evilution. Práce nejsou v žádném případě hotovy, už nyní si ovšem můžete stáhnout tech demo a okusit tak velikost věcí příštích. Připraveny jsou textury ve třech úrovních kvality - plná, lite a ultra lite. Obrázky níže jsou z verze lite.

Pro spuštění je nutný GZDoom, Doomsday/Risen 3D kvůli velikosti textur padnou na hubu. Doporučená je 64bit verze portu.

Můj osobní dojem? Inu, rozporuplný. Na první pohled je patrná jistá disharmonie mezi HD texturami a low-res sprajty. Navíc s tím mám stejný problém, jako téměř s každým HD balíčkem textur - ty textury jsou pěkné každá samostatně, ale navzájem k sobě nesedí. Plus úplně mění feel. Podobné balíčky k mnohem novějším hrám (GTA Vice City, San Andreas, Fallout New Vegas) jsem vždy nakonec vypnul. Ale je-li tohle váš šálek pekelné lávy, pak prosím, směle do instalace!

Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Oživte původní Doom pomocí UltraHD texture packu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle