Sigil, Romerova pátá epizoda pro původní Doom, je venku!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Po několika menších zdrženích je devítiúrovňový megawad Sigil, nové to dílko Johna Romera, konečně ke stažení! Bohužel jsem neměl možnost si tuto pomyslnou pátou epizodu původního Dooma zahrát, nicméně po nedávných mapách nemám důvod v Romerův talent nevěřit, pro old-school doomery tohle bude bezpochyby naprostá lahůdka! :)

Sigil, Romerova pátá epizoda pro původní Doom, je venku!

Jelikož základem pro Sigil je první Doom, sestava nepřátel je poněkud hubenější, stejně jako je o vlásek omezenější arzenál - oblíbenou dvouhlavňovou brokovnici, tolik oblíbenou v multiplayerových řežích, v Sigilu nepotkáte. Těšit se naopak můžete na propracované, pekelné, tmavé a nervy drásající klaustrofobické prostory, ve kterých jsou pekelníci poschovávaní na těch nejzákeřnějších místech. Obtížnost je dle videí, která jsem shlédnul, skutečně vysoká, pro první průchod doporučuji zvolit nějaké to Hey, not too rough!

WAD je ke stažení zdarma, zájemci si mohou za 6,66 eur zakoupit verzi se soundtrackem kytaristy vystupujícího pod přezdívkou Buckethead. Za třicet eur je možné se i ošatit, triko s kozlí hlavou je ideální třeba na nedělní bohoslužbu.

Sigil, Romerova pátá epizoda pro původní Doom, je venku!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Štítky:  

Komentáře k:
"Sigil, Romerova pátá epizoda pro původní Doom, je venku!"

  • JimiH napsal:

    „Tvůrce vystupujícího pod jménem Buckethead“. Nešlo by napsat prostě „kytarista“ nebo „umělec“? Tvůrce se ve světě hudby nepoužívá…

  • Doomtrooper napsal:

    Buckethead je opravdu zajimava postavicka hehe. Nahodou jsem ho videl koncertovat v Atlante a musim rict ze je to neuveritelny kytarovy talent, nehlede na to ze se spekuluje kdo to vlastne je. Spousta lidi mysli ze jde o soukromy projekt nejakeho hudebnika z nejake super proflakle kapely ktery nechce aby chodili lidi kvuli jeho jmenu, tak se ohakne a na hlavu si nasadi kybl! Jaky to dumyslny disguise! Hahahaaa

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle