PowerSlave / Exhumed se dočká remasteru

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Veleúspěšní nekromanti starých her a neúnavní vykradači hrobů z Nightdive Studios oznámili další remaster staré FPS klasiky. Tentokrát došlo na BUILDovskou akci Powerslave známou též jako Exhumed, a remaster se bude jmenovat, a to je dobrý fór, PowerSlave Exhumed ;)

Hra bude opět portována do jejich vlastního KEX enginu, stejně jako tomu bylo např. v případě Dooma 64. Což mimo jiné znamená podporu pro HD a širokoúhlá rozlišení, podporu moderních gamepadů a spoustu (naštěstí) volitelných grafických filtrů, jako jsou antialiasing či anizotropní filtrování. Samozřejmostí jsou trofeje. Jinak půjde o port věrný originálu, jak je u Nightdive Studios zvykem, tzn. žádné 3D modely, přehnané světelné efekty apod. A to je dobré.

PowerSlave / Exhumed se dočká remasteru

Co se herního obsahu týče, hra zkombinuje verze pro konzole SONY Playstation a SEGA Saturn. Což je dost zásadní informace, protože PCčkáři se dočkali trochu jiné hry než konzolisté, jak ve svých článcích rozebral Pollux, viz:

Což znamená, že pokud si chcete zahrát verzi PCčkovou, dlabejte na remaster a sáhněte po enginu BuildGDX, viz BuildGDX nyní podporuje FPS akci Powerslave a datové soubory zakupte tady.

Datum vydání je ve hvězdách, nicméně už teď si můžete PowerSlave Exhumed přidat do wishlistu na GOG.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle