Právě vychází – From Ants to Zombies: Six Decades of Video Game Horror

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Nakladatelství Bitmap Books, které už nás potěšilo tituly jako The Ultimate Guide to First-Person Shooters, The CRPG Book či The Art of Point + Click Adventure Games, vydává novou knihu s názvem From Ants to Zombies: Six Decades of Video Game Horror.

Právě vychází – From Ants to Zombies: Six Decades of Video Game Horror

Jak název napovídá, From Ants to Zombies se soustředí na vše videoherní hororové, strašidelné, lekavé a temné. Od skromných začátků na domácích osmibitových systémech v letech sedmdesátých, až po aktuální herní pecky, na šesti stech barevných stranách si přečtete o více než 130 hororových hrách, které jsou rozprostřeny přes třináct (stylové) tematicky oddělených kapitol.

Těšit se můžete na komentáře od známých vývojářů, jako jsou Jane Jensen (Gabriel Knight), Ken Levine (System Shock 2), Sandy White (Ant Attack), David Riordan (It Came from the Desert), Paul Norman (Forbidden Forest), Graeme Devine (The 7th Guest), a mnoho dalších.

Parametry knihy: 664 stran, 170x210 mm, 2.5kg, pevná vazba, barva. Cena je vzhledem k rozsahu překvapivě nízká, knížka vás vyjde na cca 900 Kč, plus daň a poštovné.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle