The Art of Point + Click Adventure Games – knížka, kterou musíte mít

1701.cz - retrogaming merch

Nakladatelství Bitmap Book přijímá předobjednávky na publikaci The Art of Point + Click Adventure Games. Jde o knížku, která oslavuje žánr, jenž i přes chmurné předpovědi odmítl zemřít. Tedy adventury.

Na 460 stranách formátu 210x260 mm a v pevné vazbě naleznete detailní obrázky z nejlepších adventur a podrobné rozhovory s legendárními tvůrci, jako jsou Tim Schafer, Ron Gilbert, Al Lowe, Brian Moriarty, Charles Cecil nebo Jane Jensen. Sběratelská edice navíc obsahuje pěknou krabičku ve stylu DOSových herních krabic a další roztodivné bonusy. Vydání je plánováno na srpen 2018.

Pro fanoušky žánru jasná koupě. Já jdu radši někam plakat do kouta, zrovna na mě padlo obnovení předplatného na Retrogamer, dalších cca 1100 Kč, na kolik kniha i s poštovným vyjde, doma neobhájím :(

P.S. Knížka, ve které je i Legend of Kyrandia, nemůže být špatná!

The Art of Point + Click Adventure Games – knížka, kterou musíte mítThe Art of Point + Click Adventure Games – knížka, kterou musíte mít

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The Art of Point + Click Adventure Games – knížka, kterou musíte mít"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle