Právě vyšlo: Thunder Helix, vrtulníkový retro simulátor

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zatím je sice jen v režimu raného přístupu, ale i tak by mohl vrtulníkový simulátor Thunder Helix oslovit hráče, kteří se slzou v oku (a třesem v končetinách) vzpomínají na klasiky, jako jsou Gunship 2000 a LHX.

Právě vyšlo: Thunder Helix, vrtulníkový retro simulátor

Autor hry, David Walters, se totiž rozhodl držet audiovizuálního stylu, kterým se mohly simulátory pyšnit kdesi na přelomu osmdesátých a devadesátých let. Což znamená rozlišení 320x200 v 16 či 256 barvách (dle vašich preferencí), a jednoduché, netexturované 3D modely, kterým na atraktivitě přidává jen sporadický stín. Jediným vodítkem, které ukazuje na skutečný stav věcí, je doslova sametová plynulost.

V Thunder Helix budete pilotovat několik typů smrtících strojů s rotory a plnit nebezpečné mise v propracovaných kampaních. A nepůjde jen o zběsilou střelbu, dojde i na záchranu zajatců, choplifter style.

Těšit se můžete na atraktivní prostředí nekonečné pouště, a to jak za dne, tak za noci, a také na vybuchující velbloudy. Nekecám :) Samozřejmostí je podpora joysticků, leteckých pák, ale též myší i klávesnic. A dle všeho se hra dobře ovládá i na Steam Decku.

Raného přístupu se nemusíte bát, nejde o žádnou rychlovašku, Thunder Helix je ve vývoji několik let, viz Thunder Helix, simulátor pro fandy Gunship 2000 a LHX. Pokud budete mít potíže s pochopením ovládání, v adresáři se hrou najdete osvětlující PDF.

Právě vyšlo: Thunder Helix, vrtulníkový retro simulátor

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Právě vyšlo: Thunder Helix, vrtulníkový retro simulátor"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle