Thunder Helix, simulátor pro fandy Gunship 2000 a LHX

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zapomeňte na detailní textury a propracované 3D modely. Vše, co potřebujete pro kvalitní letecký simulátor, je pár trojúhelníků a hrstka barev, jak dokazují zástupy klasických klenotů, jako jsou F29 Retaliator, Red Baron, Chuck Yeager's Air Combat, Night Hawk: F-117A Stealth Fighter, F-15 Strike Eagle, Gunship 2000, LHX: Attack Chopper apod.

Thunder Helix, simulátor pro fandy Gunship 2000 a LHX

A právě posledním dvěma simulátorům bitevních vrtulníků je velmi podobná připravovaná novinka Thunder Helix. Grafická stránka jako by k nám propadla přímo z roku 1991, snad jen plynulost snímkování je vyšší, než ty jednociferné hodnoty, na které jsme byli zvyklí :) Hra běží v rozlišení 320x200 v 16 či 256 barvách, dle výběru.

Těšit se můžete na explozivní kampaň, několik typů helikoptér, denní i noční mise, mise záchranné, a v neposlední řadě též na vybuchující velbloudy, to vše na pouštním bitevním poli.

Na hře se stále pracuje a datum vydání není známé, už nyní si ale Thunder Helix můžete přidat na wishlist. A aby snad nedošlo k mýlce - ne, toto na své 386ce nerozjedete, i přes spartánskou grafickou stránku jde o veskrze moderní titul pro Windows, minimálními požadavky jsou 2GHz CPU, 4GB RAM a grafická karta s podporou DirectX9.0c. Jinými slovy rozběhne to nejspíš každý notebook :)

Thunder Helix, simulátor pro fandy Gunship 2000 a LHX

 

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Thunder Helix, simulátor pro fandy Gunship 2000 a LHX"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle