Remastery C&C: Tiberian Dawn a C&C Red Alert oficiálně potvrzeny

To, co bylo naťuknuto přibližně před měsícem, je nyní oficiálně potvrzeno - dočkáme se remasterů real-time strategií Command & Conquer: Tiberian Dawn a Command & Conquer: Red Alert, včetně příslušných datadisků. Na redditu to oznámil producent Jim Vessella.

Ač je třeba býti v případě EA na pozoru, zatím se vše rýsuje téměř dokonale. Na hře bude pracovat několik C&C veteránů, kteří se sešli ve vývojářském studiu Petroglyph Games, které bude za remastery zodpovědné. Ruku k dílu přiloží i legendární skladatel Frank Klepacki, který má kromě soundtracků k sérii Command & Conquer na kontě i hudbu k Dune II, Legend of Kyrandia a Eye of Beholder.

Remastery C&C: Tiberian Dawn a C&C Red Alert oficiálně potvrzeny

Kromě Petroglyph Games bude na hře spolupracovat ještě studio Lemon Sky, které, a teď prosím dávejte dobrý pozor, stojí i za grafikou Starcraft Remastered. Což doufejme znamená, že remasterování C&C bude v podobném duchu, tedy žádné 3D, ale 2D grafika s citem překreslená do vysokého rozlišení (až 4K).

Opět byla také potvrzena absence mikrotransakcí. Vývoj ještě nezačal, zatím se opatrně sonduje, co vlastně fanoušci chtějí - lepší AI, vylepšené ovládání, změny v herní logice a vyváženosti, zachování multiplayeru, možnost hrát online? Pokud se vám na předchozí řečené udělal názor, podělte se na redditu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Neutíkejte! Líbil se vám článek? Tak jej podpořte sdílením :)
Případně zvažte finanční podporu webu - přestane vás obtěžovat reklama ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

SINTECH-SHOP.CZ