Retro.directory, databáze „retro míst“ napříč planetou

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1438 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jak o prokletí cestování zpívají Tři Sestry: "S láhví vody nasranej v nějakym cizim městě." Tak aby příště, až zavítáte do cizokrajů, nebylo to nasrání tak k nesnesení, mrkněte na mapu retro.directory.

Retro.directory, databáze „retro míst“ napříč planetou

V databázi projektu naleznete seznam míst, kde duše retrohráčova s nadšením spočine. Od muzeí a kaváren, přes bary a hospody, po obchody, arkádové herny apod. Např. naše kotlina je zastoupena ArcadeHrami v Červeném újezdě, pražskými a plzeňskými pobočkami CIBIENS CORNER, Joystick Barem vedle václaváku, a také permanentní výstavou Retro Computer a Jedová chýše v Žatci.

Samozřejmě víte-li o bodu zájmu, který na mapě zatím není, nic vám nebrání jej po registraci přidat. Spolu s mapou projekt schraňuje i další retro aktivity, jako jsou Youtube a Twitch kanály kanály, podcasty či časově omezené události a akce. Autorem projektuje Rob Smith, kterého můžete znát z YouTube kanálu RobSmithDev.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk)Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle