Rollcage Redux & Extreme, vylepšené verze závodních klasik

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Byl bych býval přísahal, že jsem o téhle dvojici vylepšenek™ informoval, leč zdá se, že došlo k trestuhodnému opomenutí. Takže tedy - jeden z původních vývojářů her Rollcage a Rollcage Stage II, Rob Baker, udržuje oba tituly hratelné i na moderních Windows, a poskytuje je zcela zdarma ke stažení. Tak úplně legální to samozřejmě není, značka je vlastnictvím společností Psygnosis / Sony, ale kde není žalobce...

Rollcage Redux & Extreme, vylepšené verze závodních klasik

Vylepšené verze jsou dostupné jako Rollcage Redux (= původní Rollcage) a Rollcage Extreme (= Rollcage Stage II). Obě hry běhají pod Windows 10 bez zaváhání a s možností nastavit vysoké rozlišení (testováno v 1920x1200). Samozřejmostí jsou drobné bugfixy a tu a tam i vylepšení.

Znalce potěší přítomnost původní hudby, která je z CD audia ripnutá do OGG tracků. TIP: soubory s hudbou naleznete v podsložkách IDXData\Music Tracks\.

Tohle by si měl rozhodně stáhnout každý fanoušek závodních her, oba kousky vypadají i po těch dvaceti letech (1999/2000) skvěle a onu neblaze proslulou potřebu rychlosti naplňují více než dokonale! Btw. proč tam nedojde k nějaké dohodě a oba tituly ve svých vylepšených iteracích nejsou vpuštěny na GOG je mi záhadou.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle