RPG Maker XP zdarma na Steamu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Určitě vás, stejně jako mě, tu a tam chytá fantas, tedy chuť vytvořit nějakou tu pěknou, bezchybnou hru, která nejen, že poplatí jachty a hypotéky, ale zároveň vstoupí do dějin jako titul, jemuž není rovno. Dílo génia. A jediné, co vás dělí od úspěchu, a celý svět od onoho herního blaha, je 20 dolarů za licenci vhodného tvůrčího nástroje.

Jásejte, problém je vyřešen, po celý týden je na Steamu zdarma k mání software RPG Maker XP! Jedním tahem v něm načrtnete duchovního nástupce Skyrimu, říznete ho Dungeon Masterem, vymácháte v Baldur's Gate a, co já vím, přisypete tam třeba i trochu Diabla. Alespoň tak si vývoj v nástroji, jehož kořeny sahají až do roku 1992, a jehož varianta RPG Maker XP (RMXP) spatřila světlo světa v roce 2005, představuji.

Kromě šikovných nástrojů a mocných funkcí dostanete též spoustu výchozí grafiky, tzn. do tvorby se můžete pustit i v případě, že vaše výtvarné ambice končí u črtání kosočtverců na stěny veřejných WC.

Jde sice o starší software, ale stále se běžně prodává za 20 eur, takže předpokládám, že k něčemu je. Přece by to lidi nepoužívali, kdyby to nebylo snadné a funkční :) A běda, jak v tom spatláte nějaké další "pokémony". Nikdo nikdo nechtěl další pokémony!

RPG Maker XP zdarma na Steamu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"RPG Maker XP zdarma na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle