Terra, nový add-on pro Quake Remastered

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Po nedávné miniepizodě Honey dorazil do nabídky famózního hitu Quake Remastered nový add-on, a to zcela zdarma. Jmenuje se Terra a jde o epizodu o celých osmi úrovních.

Terra, nový add-on pro Quake Remastered

Opět jde o práci Christiana Grawerta (a.k.a. czg) z Machinegames, opět jde z části o starší práci datující se do roku 2005. Pro toto nové vydání byly k původní šestici doplněny dvě nové mapy, startovní a finální, a bylo upraveno i jejich pořadí. Dále byly v mapách provedeny drobné úpravy, jelikož aktuální editační nástroje (TrenchBroom) toho umožňují více, než tehdy používaný a poněkud omezený WorldCraft.

Epizoda nemá všeobjímající téma, původně jde vlastně o slepenec nesouvisejících sólo map, ale jakýmsi zastřešujícím motivem je "feeling" z původních levelů DOOMa a QUAKEa. Epizodu Terra naleznete přímo ve hře mezi ostatními přídavky v sekci Add-ons.

Terra, nový add-on pro Quake Remastered

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Terra, nový add-on pro Quake Remastered"

  • Pollux napsal:

    Dohráno. Ze začátku docela normální Quake, ale poslední level je teda docela zážitek :)

    Blbý akorát je, že je to zabugovaný a nevím, jak moc je to vina tvůrců Terry a nakolik novýho engine, ale rakety občas prochází skrz monstra a nedají jim damage (!!), konzole hlásí, že se snaží načíst nějaký ambient sound, ale nenalezeno a boss v předposlední mapě nejde dohrát bez noclipu, když vleze do cesty při přeskakování plošinek. :/

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle