The 7th Guest: 25th Anniversary Edition nově na GOG

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

O adventuře 7th Guest mám jen velmi mlhavé povědomí, musel jsem si tedy pustit video, abych zjistil, o co vlastně jde.

Zdá se, že jde o jakýsi simulátor pokřiveného světa plného přehrávajících postaviček a problémů se zrakem, které se manifestují v podobě obrazových artefaktů, je to skoro jako byste vnímali realitu coby nekvalitní video vyrenderované v nízkém rozlišení. Patrně má jít o znázornění americanlasergamesfrenie, duševní choroby tolik rozšířené mezi hráči interaktivních FMV her z devadesátých let.

V každém případě si The 7th Guest: 25th Anniversary Edition nyní můžete zakoupit ve službách GOG, Steam a Apple App Store. Remasterovaná edice zahrnuje pohodlnější ovládání, vylepšenou grafiku, remasterované audio, volitelné titulky a spoustu bonusů v podobě vystřižených scén, soundtracku, novely a scénáře.

Ale pozor, za remasterem stojí MojoTouch. Pachuť z jejich mizerného remasteru adventury Simon the Sorcerer mi stále dlí na patře. A remaster 7th Guest je dělaný stejným stylem, tzn. v pozadí běží ScummVM a grafika je opět vylepšená jen pomocí upscale filtru (xBRZ). Nicméně při pohledu na bonusy se zdá, že se vývojáři aspoň trošičku poučili, tak snad to tentokrát nebude takový průser. Na Steamu už se ovšem objevují negativní komentáře...

The 7th Guest: 25th Anniversary Edition nově na GOG

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"The 7th Guest: 25th Anniversary Edition nově na GOG"

  • KamilZm napsal:

    No, pro mě je hlavní, že jdou přeskakovat (resp. velmi zrychlovat) animace. Ještě mohli dát i volbu na rychlejší animace u řešení hádanek, ale i tak je to podstatně hratelnější jak původní verze a za 3.15$ je to OK (na Steamu je to víc jak 2x dražší )

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle