TIP: Fallout 2 Restoration + mluvící hlavy

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fallout 2 mnohými cestami se ubírá! Určitě znáte starší Killap's Restoration Project, který do F2 doplňuje obsah, který byl původně plánován, ale v oficiální hře zůstal nedokončen a neimplementován. Questy, lokace, NPC... A s Fallout 2 High Resolution Patch, který hru obohacuje o podporu vyšších rozlišení a možnost škálování grafiky, jste se určitě též setkali. Zmínit musím i Sfall, který modifikuje původní engine a přidává mnohá praktická vylepšení, jako např. rychlejší vysouvání a zasouvání panelů (chválabohu!)

Na základech těchto osvědčených projektů staví relativní novinka Fallout 2 Restoration Project, jejíž patrně největší výhodou je kompilace všeho důležitého do jednoho funkčního balíčku, plus doplnění několika základních modů. A nejen, že F2RP některé základní mody obsahuje, ale na nexusmods.com je dostupná řada dalších a tuze zajímavých doplňků.

Konkrétně mám na mysli Restoration Project - Talking Heads Addon, který do hry přidává více než 160 mluvících hlav pro ty méně exponované, ale stále příběhové postavy. Styl samozřejmě vychází z originální grafiky, nové portréty do hry báječně sednou. Rozuměj nové ksichty jsou stejně ohyzdné, jako ksichty staré. Na Talking Heads Addon navazuje další mod, Talking Heads Actually Talk (THAT) Mod. Jak název napoví, ten novým mluvícím hlavám dodává i hlas. Dabing zatím není (a asi ani dlouho nebude) kompletní, ale několik desítek herních postav již mluví zvučně a jasně :)

Chcete-li si své sté dohrání postapokalypticky labužnického Fallouta 2 zpříjemnit, tohle je myslím ideální cesta.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"TIP: Fallout 2 Restoration + mluvící hlavy"

  • Powerack napsal:

    Na tohle jsem koukal tuším už někdy před měsícem. Jestli to ale byl addon do původní F2, nebo do RP si už ale nevzpomenu. Každopádně až bude trocha času, tak se na to vrhnu. Mimochodem RP mi VŽDY padal při prozkoumávání nové čtvrti v DENu, což je důvod, proč RP tolik nemusím. Třeba to po těch letech konečně někdo opravil…

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle