TIP na poslech: sběratelství PC her (1. část)

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Muž, který chtěl hodnotit Unreal 11/10, spustil nedávno herní podcast Modrák & Friends, jehož desátý díl byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Pojednává totiž o vznešeném tématu, tedy Sběratelství PC her, a hostem byl odborník na slovo vzatý, jistý Guldy, který nás zásobuje kvalitním materiálem i zde na high-voltage.cz, a který s velkou péčí vede i svůj instagramový účet zaměřený právě na sběratelství krabicovek.

TIP na poslech: sběratelství PC her (1. část)

Z anotace: "Sbírá se všechno a sbírají se samozřejmě i hry. Ty nové, i ty staré. Guldy má velkou sbírku PC her z doby, kdy se prodávaly ještě ve velkých voňavých krabicích. V prvním dílu jsme probrali právě fenomén "big boxů" a to, jaká bohatství často ukrývaly."

(No já tedy nevím, jak u Guldyho, ale moje krabice většinou nevoní. Spíš jsou cítit jako sklep, do kterého opakovaně nateklo jaro, a do kterého se kočky odebírají zemřít... ale to mám za to, že tak šetřím.)

Btw. když už jsme u toho - Guldy byl i se svou mocnou sbírkou zvěčněn v pořadu Re-Play, o čemž jsem vás dočista zapomněl informovat, s omluvou to tedy napravuji, video naleznete zde.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"TIP na poslech: sběratelství PC her (1. část)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle