TIP: Viva New Vegas!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Viva New Vegas! A tím je řečeno vše. I kdyby mě páral deathclaw a labužnický zvrhlík z Cézarovy Legie mě k tomu lochtal na bradavkách takovým tím chlupatým koncem zdobné helmy, tvrzení, že New Vegas je nejlepší Fallout, prostě neodvolám!

TIP: Viva New Vegas!

Žel, je to poklad zakletý v enginu od Bethesdy, tudíž poněkud problémový. Pro klidné hraní bez pádů je nezbytně nutné bytelné modování (a taky trocha toho štěstíčka, jako v hokeji), a modování je past, jelikož během 13 let, které od vydání hry uběhly, se na stejný problém vynašlo vícero řešení, často zanášející do hry další problémy, pak tu máte různé nekompatibility, nedodělky, prostě bordel.

Naštěstí je tu podrobný návod Viva New Vegas, který vás úskalími modování provede, a to doslova za ručičku. Kromě modů nutných jsou uvedeny i mody vhodné, které třeba drobně upravují gameplay, ale zcela v souladu s duchem hry. Všechny mody jsou řádně prověřeny, kompatibilita zaručena. Zajímavý je též seznam modů, kterým je vhodné se vyhnout, a rovnou se přiznám, že několik jsem jich ve své instalaci měl. Není divu, že mi hra padala na hubu do pěti minut od spuštění :)

Inu, nezbude, než se do New Vegas znovu pustit, když mě do toho vesmír tímto způsobem ponouká. Nějak si začínám říkat, jestli ona to nebude nejlepší post-2000 věc, kterou jsem kdy hrál... i když XCOM 2 je ukrutně blízko :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"TIP: Viva New Vegas!"

  • Ilfirin napsal:

    New Vegas je nejlepší Fallout, to ví každej.

  • atreides napsal:

    Jojo, naprostý souhlas. Jeden z klenotů nového tisíciletí.

    Poslední dobu furt lavíruju nad tím, jestli znovu rozehrát NV a střihnout si konečně toho Caesara anebo konečně sjet celé New California, když byl jeho vývoj už opuštěn a nic nového nepřibude. A i ten mnohýmy zatracovaný Frontier mě přeci jen láká vyzkoušet. (Přesněji řečeno ta linka s Legií a Bratrstvem. Ta NCR linka je totiž fakt úplně vypatlaná. Doporučuji skvělou video recenzi/průchod od Warlockracy. Hodně se u toho nasmějete.)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle