Fallout: The Frontier, nové gigantické DLC pro New Vegas

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jó, New Vegas, tam bych mohl strávit stovky hodin! *rychlý pohled na Steam* Jo, moment, já je tam strávil, 221 a roste to! Aby ne, když je základní hra tak skvostná a navíc stále vycházejí masivní chuťovky, jako např. nedávný projekt Fallout: New California, který slouží jako neoficiální prequel, nebo novinka Fallout: The Frontier, která vyšla před pár dny, a o kterou byl takový zájem, že to servery NexusMods neustály.

…the ranger’s aim was deadly with the big iron on his hip…

Datadisk The Frontier zavede Kurýra na zasněžené pustiny Oregonu, do postapo ruin města Portland. Znovu se vmícháte do konfliktu, který hoří mezi ostřílenými borci z NCR a násilnickým hnusem z Legie. The Frontier má pro vás nachystány 3 hlavní questové linie, více než 60 doplňkových questů, stovky kusů nové výzbroje a, tady pozor, kompletní dabing.

To jsou desítky hodin zábavy ve vašem oblíbeném světě. A nebojte se zastaralého enginu, vizuálních kvalit současných her The Frontier sice nedosahuje (to ostatně nedosahoval ani Fallout New Vegas v době vydání), ale díky mocnému modování je na některé screenshoty radost pohledět. Tedy samozřejmě v případě, že máte rádi onen depresivní postapokalyptický zmar. Já ho rád mám.

A taktéž se nebojte, že si instalací The Frontier rozbijete vyladěnou konfiguraci NV. DLC je záměrně navrženo tak, aby bylo dokonale nekonfliktní, a do základní hry vůbec nesahá. I příběh, opět časově zasazený před události v New Vegas, konkrétně před bitvu o Hoover Dam, se s příběhem hlavní hry nijak neproplétá.

Tak fofrem instalovat, je to zadarmo a podle všeho je to skvělé .) Jo a taky vám to konečně dává možnost řídit vozidla, a to s docela rozumnou fyzikou, Mad Max style!

"Patrolling the Mojave almost makes you wish for a nuclear winter." Well, be careful what you wish for :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fallout: The Frontier, nové gigantické DLC pro New Vegas"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle