Vyjde remaster Duke Nukem 1&2

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ano, skutečně vyjdou předělávky prvních dvou dílů série Duke Nukem, ale úplně jinak, než bychom si přáli. Vylepšené verze klasických plošinovek totiž nenajdete na zavedených platformách, Duke Nukem 1+2 Remastered jsou totiž exluzivitou pro emulační retro konzoli Evercade. Spolu s těmito remastery vyjdou na Evercade též další hry ze série, konkrétně Duke Nukem 3D, Duke Nukem: Time to Kill, Duke Nukem: Land of the Babes, Duke Nukem: Advance.

Jste smutní, že vylepšené verze jedničky a dvojky nenajdete na Steamu či GOG? Nebuďte, ona to totiž není žádná velká hitparáda. Jde totiž o původní hry, ke kterým je přilepen open-source RigelEngine. Tzn. "remasterovaný" zážitek si můžete snadno připravit už teď.

A co že je Evercade zač? Je o herní systém od společnosti Blaze Entertainment založený na ARMovém základě a určený k emulaci všeho možného. Od běžného čínského šrotu se liší především ekosystémem, na cartridgích vycházejí oficiálně licencované klasiky ze všech možných klasických herních platforem. Herní konzole Evercade je dostupná ve dvou verzích - přenosná Evercade EXP a stolní Evercade VS.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJS - 233x196x4mmRetro podložka pod myš GEROJS - 233x196x4mm 246 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle