Warcraft III: Reforged – Blizzard oznámil remaster klasiky!

No sláva! Po skvostném remasteru Starcrafta míří na naše pevné disky další pecka, a to remaster šestnáct let starého Warcrafta 3 - Warcraft III: Reforged. Blizzard se novinkou pochlubil na probíhajícím BlizzConu a hnedle nás navnadil pohlednou upoutávkou, viz níže.

Remaster nabídne přesně to, co by hráč chtivý virtuálního válečného řemesla očekával - detailní 3D modely, celkově vylepšenou grafiku (podpora 4K), přeleštěné animace a vyladěné ovládání. Warcraft III: Reforged bude zahrnovat jak původní Reign Of Chaos, tak datadisk Frozen Throne. Samozřejmostí je multiplayer a podpora custom games. Takže původní DotA snad poběží...

Warcraft III: Reforged vyjde někdy v průběhu příštího roku, cena je stanovena na 30 eur. Hru si můžete předobjednat už teď.

Warcraft III: Reforged – Blizzard oznámil remaster klasiky!

Už se nemůžu dočkat, až budu s Arthasem masakrovat nakažené vesničany! Ale stejně mohli začít od Warcrafta jedničky, ten by si nějakou tichou vzpomínku taky zasloužil. A dvojka jakbysmet. Btw. kdy asi dojde na Diablo 2? Vidím to nadějně! :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Kategorie:  

Komentáře k:
"Warcraft III: Reforged – Blizzard oznámil remaster klasiky!"

  • Pavel K napsal:

    Tohle je fajn remaster. Na ktery se též těším. Ovšem oznámit na Blizzconu Diablo Immortal pouze pro mobily.. to bylo parádní šlápnutí do lejna.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 394 Kč měsíčně

Již přispělo 14 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »