Zabředněte do Atari ST diskmagu Narsil

1701.cz - retrogaming merch

Díky pečlivé a dlouholeté archivační práci celé řady šikovných jedinců je nyní k dispozici kompletní archiv disketového magazínu Narsil, který vycházel mezi léty 1993 a 2002, a který byl určen pro příznivce počítačů Atari ST. Celkem jde o padesátku čísel, což už je solidní práce obsahu pro nadcházející dlouhé podzimní a zimní večery :)

Zabředněte do Atari ST diskmagu Narsil

Pro spuštění diskmagů budete samozřejmě potřebovat buďto skutečné Atari ST, nebo emulátor. Pokud jste na nějaké podobné rozběhávání starého příliš pohodlní, můžete nakouknout na oldgames.sk, kde je v tuto chvíli vyvěšeno sedmnáct čísel Narsilu v podobě prostých obrázků.

Výtečná práce, co dodat :)

Zabředněte do Atari ST diskmagu Narsil

P.S. Kdyby někdo dumal, jakým písmem je vyveden nadpis na webu archivu, a také na úvodní straně některých čísel magazinu z let 93 / 94, tak jsou to trpasličí runy z Tolkienova díla, zcela konkrétně z Hobita, na stránkách českého vydání byly myslím vloženy coby ilustrace. Jako zapálený fanda dračáku jsem se je na konci let devadesátých let samozřejmě naučil a po nějaký čas používal k psaní poznámek :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle