Zahrajte si STUNTS v multiplayeru

Naši neúnavní agenti slídící v nejtemnějších koutech sítě přicházejí se zásadními informacemi, které naprosto zvrátí běh dějin. A jestli ne běh dějin, tak aspoň běh nejednoho odpoledne. Díky nadšenému nadšení nadšených nadšenců si můžete zahrát závodní legendu STUNTS i v multiplayeru! S drobnými omezeními...

Stunts / 4D Sports Driving Multiplayer funguje jen v aktuální verzi oficiálního Dosboxu, tzn. verze 0.74-3, na spuštění na DOSové mašině zapomeňte. V balíčku Stunts MP naleznete dva spustitelné soubory, stuntsmp_serv.exe a stuntsmp.exe, prvním se spouští server, druhým klient. Obé se spouští přímo z Windows, až poté je nutné spustit DosBox. Spuštění serveru je bezobslužné, klient musí nastavit příslušné hodnoty, jako IP adresu, cestu k Dosboxu, cestu ke Stunts a adresu. Také je nutné ručně nastavit oponentův vůz na ten, který oponent na druhém konci drátu reálně zvolil, to samé platí pro trať.

Zahrajte si STUNTS v multiplayeru

Jak jste z popisu jistě seznali, je to vlastně hack, tzn. nečekejte učesaný multiplayerový zážitek, pravidla neexistují, je to takový sandbox pro dva na jedné trati :) Jak to chápu, hack se "přisaje" tam, kde hra očekává počítačem řízeného oponenta.

Trochu krkolomné, ale slibuju, že na další síťovačce, tzn. v důchoďáku, to poctivě ozkouším. Pokud by vás zajímalo technické pozadí, tak zdrojové kódy naleznete na GitHubu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-FALLPodtácek ATOM-FALL 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle