Stunts

(Stunts - všechny články)

Výzva: Stunts na ledu

AKTUALIZACE: A zase to vyhrál Hanss! Virtuální závodník, jemuž není rovno! :) Gratulki, posílám písničku. Hanss, Tarq a Honzis nechť se mi ozvou, mají nárok na odměnu :) Budete mě nenávidět. Ó jak vy mě budete nenávidět! V rámci další výzvy jsem si na vás totiž připravil skutečně nervydrásající provokaci. Na první pohled je vše v pořádku, jednoduchá trať ve Stunts… a pak si všimnete, že je celá na ohavně kluzkém ledu! Jak vzkázal John McClane jistému a velmi překvapenému… celý článek »

Výzva: Stunts podruhé, tentokráte o ceny :)

AKTUALIZACE: Hotovo! Díky všem účastníkům a gratuluji čtyřce nejrychlejších :) Nyní prosím o strpení, dnes (nejpozději zítra) postupně všechny kontaktuji a předám vyhrané herní kódy. Kovator – vítězný čas: Minulá kaskadérská výzva vás podle počtu došlých příspěvků docela bavila, tak proč si jí tu a tam nezopakovat. Nastartoval jsem tedy moderní editor BLISS a opět jsem připravil zbrusu nový, krátký a víceméně nezáludný okruh. Dokonce jsem se tentokrát záměrně vyhnul vyloženě problémovým svinutostem, tedy obávaným loopům. Což ovšem neznamená, že… celý článek »

BLISS, editor tratí pro Stunts

Virtuálním závodníkům, kteří jsou do dnešních dnů uvězněni mezi nelícujícími polygony závodní legendy Stunts, přijde vhod editor tratí BLISS. Ve srovnání s editorem vestavěným ve hře nabízí řádově vyšší pohodlí při editaci, navíc běží pod Windows, můžete si tak tvorbou tratí zpříjemňovat třebas líná páteční odpoledne v kanceláři. Mezi pokročilé funkce patří např. cut&paste nebo analýza tratě, kdy se dozvíte, kolik větví trať má, která z nich je nejkratší, a jaký je předpokládaný čas dojetí pro konkrétní vůz. Dále editor… celý článek »

Výzva: jak rychle zajedete trať ve Stunts?

Zvládnete to pod minutu? ;) Stunts! Přiznejme si, dosti strašlivá závodní hra s velmi pozoruhodnou fyzikou, nicméně doplněná o mocný editor tratí. Geniální fíčura, která udělala ze Stunts nesmrtelnou legendu. Přišel čas opět prohnat nelícující polygony a polechtat známé bugy. Připravil jsem krátkou a relativně nezáludnout trať, která ovšem má minimálně jedno speciální místo, na kterém se oddělí zrno od plev. Jde o loop, tedy smyčku, umístěnou tak, aby bylo možné nahnat několik setin sekundy využitím highspeed bugu, budete-li dostatečně… celý článek »

Need for Speed

Nejsem nijak zvlášť zatížen na automobilové simulátory, ale fakt je, že občas rád volantem zakroužím a plyn polechtám. Je to ostatně jediná šance, jak si vychutnat opojný pocit rychlosti, protože i přes svůj pokročilý věk stále nevládnu řidičským průkazem :) Vedle her Stunts, Test Drive (1. a 2. díl) a Lotus jsem řadil zostra a přesně také v Need for Speed. Že se série Need for Speed řítí do prdele, jsem poznal někde u druhých NFS: Underground. Další díly plné… celý článek »

STUNTS – soutěžte a vyhrajte Heroes 5 a Gothic 2

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 2248

Retro kolega Liso pořádá kaskadérskou soutěž! Stáhněte si báječný automobilový simulátor STUNTS, zakružte dobrý čas a doufejte v umístění! Soutěží se o origininální hry Heroes of Might and Magic 5 a Gothic 2! Více informací a podrobnosti soutěže naleznete na fóru o starých hrách – Retro Baru. Pokud ještě nejste registrováni a nepřispíváte do diskuze, koukejte chybu napravit. Všem soutěžícím přeju hodně štěstí. Zároveň připojuji varování. Nedám svou kůži lacino!

Za volantem a úplně namol!

Jakožto renesanční neumětel rozhodl jsem se zase (ne)zabodovat na poli poznání a rozšířit si obzory. Subjektem výzkumu byl (u mě poměrně tradičně) alkohol. Přesněji jeho vliv na mé řidičské schopnosti. Tak tedy šup tam zelenou a hurá za volant!