Stunts

(Stunts - všechny články)

Výzva: jak rychle zajedete trať ve Stunts?

Zvládnete to pod minutu? ;) Stunts! Přiznejme si, dosti strašlivá závodní hra s velmi pozoruhodnou fyzikou, nicméně doplněná o mocný editor tratí. Geniální fíčura, která udělala ze Stunts nesmrtelnou legendu. Přišel čas opět prohnat nelícující polygony a polechtat známé bugy. Připravil jsem krátkou a relativně nezáludnout trať, která ovšem má minimálně jedno speciální místo, na kterém se oddělí zrno od plev. Jde o loop, tedy smyčku, umístěnou tak, aby bylo možné nahnat několik setin sekundy využitím highspeed bugu, budete-li dostatečně… celý článek »

Need for Speed

Nejsem nijak zvlášť zatížen na automobilové simulátory, ale fakt je, že občas rád volantem zakroužím a plyn polechtám. Je to ostatně jediná šance, jak si vychutnat opojný pocit rychlosti, protože i přes svůj pokročilý věk stále nevládnu řidičským průkazem :) Vedle her Stunts, Test Drive (1. a 2. díl) a Lotus jsem řadil zostra a přesně také v Need for Speed. Že se série Need for Speed řítí do prdele, jsem poznal někde u druhých NFS: Underground. Další díly plné… celý článek »

STUNTS – soutěžte a vyhrajte Heroes 5 a Gothic 2

Retro kolega Liso pořádá kaskadérskou soutěž! Stáhněte si báječný automobilový simulátor STUNTS, zakružte dobrý čas a doufejte v umístění! Soutěží se o origininální hry Heroes of Might and Magic 5 a Gothic 2! Více informací a podrobnosti soutěže naleznete na fóru o starých hrách – Retro Baru. Pokud ještě nejste registrováni a nepřispíváte do diskuze, koukejte chybu napravit. Všem soutěžícím přeju hodně štěstí. Zároveň připojuji varování. Nedám svou kůži lacino!

Za volantem a úplně namol!

Jakožto renesanční neumětel rozhodl jsem se zase (ne)zabodovat na poli poznání a rozšířit si obzory. Subjektem výzkumu byl (u mě poměrně tradičně) alkohol. Přesněji jeho vliv na mé řidičské schopnosti. Tak tedy šup tam zelenou a hurá za volant!