Výzva: jak rychle zajedete trať ve Stunts?

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zvládnete to pod minutu? ;)

Stunts! Přiznejme si, dosti strašlivá závodní hra s velmi pozoruhodnou fyzikou, nicméně doplněná o mocný editor tratí. Geniální fíčura, která udělala ze Stunts nesmrtelnou legendu. Přišel čas opět prohnat nelícující polygony a polechtat známé bugy.

stunts-01

Připravil jsem krátkou a relativně nezáludnout trať, která ovšem má minimálně jedno speciální místo, na kterém se oddělí zrno od plev. Jde o loop, tedy smyčku, umístěnou tak, aby bylo možné nahnat několik setin sekundy využitím highspeed bugu, budete-li dostatečně šikovní. Nicméně solidní čas se dá zajet i bez toho. Přesně, jak konstatoval testovací jezdec Hanss, jemuž tímto děkuji za konzultaci: "Je to takový to easy to learn, hard to master." A přesně tam jsem mířil ;)

TIP: Jak mi připomněl Robotronův skvělý čas, existuje několik verzí hry Stunts. A jsou mezi nimi odlišnosti - např. mají vzájemně nekompatibilní replay. Co je podstatnější - ve verzích 1.1 jsou auta o něco rychlejší. Info o verzi naleznete v menu hry v options. Více info o rozdílech viz wiki.

Screenshoty s nejlepším časem zasílejte v následující podobě. Je to proto, že je na první pohled vidět, že trať neprošla žádnou úpravou. Jistě, nafixlovat se to v těch 320x200 pixelech dá vždy, ale já vám věřím :)


Aktuální výsledky:

stunts-hanssstunts-robotronstunts-dizzystuntst-jastunts_hv_tarqVýzva: jak rychle zajedete trať ve Stunts?stunts-afbu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Výzva: jak rychle zajedete trať ve Stunts?"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle