Právě teď: vylepšený Half-Life zdarma!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Téma podrobně rozvedl Srandista v předchozí šortce, nicméně rozhodl jsem se rozdávačku ještě samostatně vypíchnout, jelikož pro hříšníky, kteří ještě Half-Life v knihovně nemají, nebo jej nedej bože nikdy nehráli, jde o jedinečnou příležitost k vykoupení.

Právě teď: vylepšený Half-Life zdarma!

Zopakujme, že vylepšení zahrnují doplněnou minikampaň (demo) jménem Uplink, která byla pro mnohé prvním setkáním se hrou, jelikož byla přikládána na cover CD herních časáků. Dalším vítaným bonusem je čtveřice nových multiplayerových map - Contamination, Pool Party, Disposal a Rocket Frenzy, takže notorický profláknutý Crossfire můžete chvíli nechat ležet ladem ;)

Grafické puristy potěší nativní widescreen, lepší škálování UI s vysokými rozlišeními a možnost vypnutí filtrování textur v GL rendereru, což je mé oblíbené konverzačí téma, viz Jaký je remasterovaný QUAKE 2? Boží! :)

Od věci není ani podpora gamepadů, Steam Decku a síťové hry přes Steam Networking. No a nakonec tu máme starší obsah nově doplněný k základní hře, jako jsou tři multiplayer mapy Double Cross, Rust Mill a Xen DM, dva nové multiplayerové modely, a nálož sprejů.

Právě teď: vylepšený Half-Life zdarma!

Kompletní přehled novinek najdete na oficiální stránce half-life.com/cs/halflife25/.

A jak že se vlastně Half-Life hraje dnes, po letech? Ale jo, docela to jde, viz články Half-Life – dohráno po sto padesáté první a Rozloučení s Gordonem Freemanem – dohrál jsem Half-Life! Ono "dnes" berte s rezervou, koukám, že od mého článku už je to taky 11 let, peklo.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Právě teď: vylepšený Half-Life zdarma!"

  • atreides napsal:

    Stejně by to byla známka punku, kdyby udělali verzi přímo s integrovaným Uplinkem do základní hry.

    Vždycky si vzpomenu na tu epizodu Freeman’s Mind, kde v Lambda Core morfiem sjetý Freeman vleze do teleportu a hodí ho to do Uplink kapitoly. :D

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle