Hry ze série Half-Life jsou po další 2 měsíce zdarma

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Pozor, tohle není klasická rozdávačka. Následující hry si můžete zdarma zahrát, ale nabídka trvá pouze dva měsíce, pak se zrezlé kohoutky s položivotadárnou párou znovu uzavřou. Nicméně průměrně zdatný hráč by neměl mít problém následující menu během 60 dnů smlsnout a jako bonus si to zahrát znovu a na větší obtížnost:

Uvedené hry by měly být volně k zahrání až do 1. dubna.

Hry ze série Half-Life jsou po další 2 měsíce zdarma

A co že velký Gabe tak nezřízeně rozdává? Samozřejmě to není jen tak, důvodem je příprava na virtuálně-reálný Half Life: Alyx, který jest prequelem ke dvojce. Protože regulérní pokračování se dneska prostě nenosí, to máte samý prequel, reboot, restart, remaster a vůbec, kdo je na nějaké virtuální reality zvědav? Já teda ne! Btw. pokoušel jsem se hrát dvojku. Když přehlédnu chlubení se reálnou fyzikou, což se brzo omrzí, tak mě to vlastně vůbec nebavilo. Podepsán postarší rozhněvaný muž :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Hry ze série Half-Life jsou po další 2 měsíce zdarma"

  • mixal11 napsal:

    Súhlasím s názorom na hl2. Pred rokom som to hral. Pripadalo mi to moc tunelovite. Tie scény, príbeh a všetko – viditelne si s tým dal niekto robotu, je to cele pekné ale musím ísť podľa scenára.

    Podobne dopadol môj výlet ďalší k „moderným hrám (tj po roku cca 1999)“ Mass effect. Snaha o nejakú možnosť výberu ale v zásade stále interaktívny film podľa scenára. Proste interaktívne Bckove scifi s možnosťou voľby na niektorých miestach.

  • Krtek napsal:

    Hmm zase ta onlain sámoška Steam :-( Tohle mě vždycky spolehlivě odradí.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle