Neverhood

(Neverhood - všechny články)

Nová verze ScummVM přidává podporu pro Neverhood

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 1809

Plastelína, sci-fi, záhady i prasárny. ScummVM 1.7.0 má něco pro každého! I když ty prasárny bych být vámi radši vynechal, Voyeur nemá pověst kvalitní a hodnotné klasiky. Na druhou stranu, někdo by to prozkoumat měl… Celkem přidává nová verze ScummVM podporu pro následující pětici her: Chivalry is Not Dead Return to Ringworld The Neverhood Mortville Manor Voyeur Nejzajímavější ze seznamu je s největší pravděpodobností plastelínová pecka Neverhood, jejíž soundtrack se ujetostí vyrovná i “herectví” předváděnému ve výše zmíněné příšernosti Voyeur…. celý článek »

Armikrog: nová adventura od tvůrců hry Neverhood

Něco, co tady ještě nebylo. Absolutní oddechovka, u které se nikdo nebude nudit. SCORE č. 38, podepsán Honza Chlebek. Vždycky mě trochu mátlo, že veskrze pozitivní recenze hry Neverhood byla zakončená nepříliš lichotivým hodnocením 6/10… Ale čert vem hodnocení, Neverhood je nesmrtelná a kultovní klasika, která i dnes sbírá fanoušky napříč časem a prostorem. Parádní výtvarný styl, chytlavý soundtrack a pořádná porce humoru. Co by mohl hráč chtít víc? Snad jedině pokračování… To přišlo v roce 1998, ale má to trochu… celý článek »

Aktuální všehochuť

Za poslední dny až týdny se urodilo pár zajímavostí, které sice nestojí za obsáhlý článek, ale zapadnout by neměly. Takže jsem, ač oslaben nemocí (rýmička), zasedl za klávesnici a s nadšením zapáleného udavače začal bušit do písmen. Flashback remake v HD Nebaví vás poctivá a nestárnoucí 2D grafika? Preferujete zcela zbytečné 3D bez charakteru a špetky stylu či invence? V tom případě mám pro vás dobré zprávy. Chystá se HD remake klasické plošinovky Flashback. Pěkně ve 3D, s tuctovým a… celý článek »