Sega Mega Drive – další kouzelná krabička ve sbírce

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)
Sega Mega Drive

Obyvatelná plocha bytu se pomalu zmenšuje, ale sbírka harampádí utěšeně roste! Nadělil jsem si opět dáreček a investoval několik stokorun do Segy Mega Drive. Jakou já mám radost! A jakou radost má z konzole má drahá polovička! Její první spontánní reakcí bylo nadšené zvolání "A kde budeme bydlet my??" v narážce na nevelké prostory naší garsonky.

A co jsem za těch 600 korun vlastně dostal? Konzoli Sega Mega Drive, jeden funkční a jeden nefunkční gamepad, a čtyři cartridge jako bonus.

Mé nadšení ještě o kousek vzrostlo ve chvíli, kdy jsem obrousil zoxidované kontakty na nefunkčním ovladači a vrátil ho tak zpět mezi živé. Na řadě byl tedy ultimátní test nového stroje - Streets of Rage ve dvou hráčích. Přemlouvání drahé polovičky překvapivě zabralo pouhých pár minut a následovala dobře dvouhodinová romatická mlátička všeho živého.

Lion King a Sonic prokázali své kvality i po letech, zbytek her bohužel nestojí příliš za zmínku. Rolling Thunder 2 se nejpve zdála slušnou mlátičkou, ale ve chvíli, kdy několikrát za sebou umřete zabiti kočkovitou šelmou jen proto, že vaše postava neumí střílet šikmo, mě nadšení opustilo. Ano, na tu kočku se nakonec vyzrát dá, ale i tak je to podle mě případ nedobrého gamedesignu. European Club Soccer a Sega Soccer jdou úplně mimo mě, protože fotbal. Columns by mohl být zajímavý logický rychlík, stačilo by trochu líp vybalancovat obtížnost. A Revenge of Shinobi a Super Monaco GP dostanou ještě šanci, na první oťuk ale nic moc.

Takže mě čeká sondování na Aukru a shánění her. Držte mi palce a přejte mi kvalitní kousky za málo peněz! :)

Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Sega Mega Drive
Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Sega Mega Drive – další kouzelná krabička ve sbírce"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle