Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Až tak moc jsem zoufalý, že si hlavní stránku blogu plevelím inzercí! Ale co dělat - Aukro dlouhodobě zeje prázdnotou a nabídky na Ebay se pohybují v nedosažitelných cenových hladinách. Jsem sice magor, ale dát téměř tisícovku za jednu jedinou cartridge? Tak tuhle hranici šílenství jsem ještě nepřekročil. Kdyby se ale objevila nějaké dobrá duše, která má kus navíc, a byla by ochotná ho pustit řekněme kolem pěti set...

A proč zrovna Sensible Soccer? Inu, rád bych si k Mega Drive pořídil nějaké ty vhodné multiplayerové tituly. Pro šíření osvěty. Zatím se znamenitě osvědčil Speedball 2, stejně jako NHL'96, od věci nejsou ani Micro Machines, Mortal Kombat, nebo třeba Lotus. A ten Sensible Soccer by se k nim báječně hodil.

Jistě, kdyby mi šlo vyloženě o fotbal, mohl bych si za pár šupů pořídit FIFU, ale já klasické simulace kolektivních sportů moc nemusím, NHL budiž výjimkou. Fotbal mě dokonce dokonale uspává - hodinová seance u PS4 s Fifou 15 ze mě téměř vysála chuť do života a zkouknutí celého zápasu v TV by mě pravděpodobně natrvalo upoutalo na lůžko. A o fotbalu americkém nechci slyšet vůbec, to jsou cartridge vhodné tak na náhradní díly, hrát se to nedá.

Btw. o verzích pro PC / Amigu samozřejmě vím, ale o to nejde, potřebuju vyloženě cartridge pro Mega Drive :)

Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle