Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive

Až tak moc jsem zoufalý, že si hlavní stránku blogu plevelím inzercí! Ale co dělat - Aukro dlouhodobě zeje prázdnotou a nabídky na Ebay se pohybují v nedosažitelných cenových hladinách. Jsem sice magor, ale dát téměř tisícovku za jednu jedinou cartridge? Tak tuhle hranici šílenství jsem ještě nepřekročil. Kdyby se ale objevila nějaké dobrá duše, která má kus navíc, a byla by ochotná ho pustit řekněme kolem pěti set...

A proč zrovna Sensible Soccer? Inu, rád bych si k Mega Drive pořídil nějaké ty vhodné multiplayerové tituly. Pro šíření osvěty. Zatím se znamenitě osvědčil Speedball 2, stejně jako NHL'96, od věci nejsou ani Micro Machines, Mortal Kombat, nebo třeba Lotus. A ten Sensible Soccer by se k nim báječně hodil.

Jistě, kdyby mi šlo vyloženě o fotbal, mohl bych si za pár šupů pořídit FIFU, ale já klasické simulace kolektivních sportů moc nemusím, NHL budiž výjimkou. Fotbal mě dokonce dokonale uspává - hodinová seance u PS4 s Fifou 15 ze mě téměř vysála chuť do života a zkouknutí celého zápasu v TV by mě pravděpodobně natrvalo upoutalo na lůžko. A o fotbalu americkém nechci slyšet vůbec, to jsou cartridge vhodné tak na náhradní díly, hrát se to nedá.

Btw. o verzích pro PC / Amigu samozřejmě vím, ale o to nejde, potřebuju vyloženě cartridge pro Mega Drive :)

Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Wanted: Sensible Soccer pro SEGA Mega Drive"

 • SgtFury napsal:

  Ja mám originálku ale na PC z roku 1996 ešte aj s krabicou a manuálom haha! :D

  • Sledge napsal:

   Sem s fotkama! :)

   • SgtFury napsal:

    Keď sa mi podarí dostať domov odfotím, hah. Ak si dobre pamätám tak obal som si dával dokonca do obalu aby sa mu nič nestalo. Takýchto raritných origináliek mám doma kopec (vďaka kedysi Lacným Knihám), najmä tích starších, no zapadajú prachom a nikto s nimi nič nerobí, čo mi je dosť ľúto.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BBSRetro podložka pod myš BBS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle