Streets of Rage

(Streets of Rage - všechny články)

Plné hry zdarma: Streets of Rage remake

Po dlouhých osmi letech vývoje je konečně hotov špičkový remake legendární beat’em’up staré hry Streets of Rage. Dnes téměř vyhynulý žánr kdysi s přehledem kraloval arcade automatům i domácím konzolím a na titulech jako Double Dragon, Final Fight, Golden Axe či Renegade si nejeden virtuální bojovník vylámal zuby i joystick. Stýská-li se vám po časech automatům na dvoukoruny zaslíbeným, přistupte blíže, připravte gamepad do pohotovostní polohy a stáhněte si Streets of Rage remake. Co vás čeká? Především zapomeňte na dnes tak oblíbenou HD… celý článek »

Hory a doly za Streets of Rage 2 pro Megadrive!

Streets of Rage je výborná akční mlátička. Tečka. Hra je ďábelsky jednoduchá, má spád, solidní audiovizuální zpracování a v multiplayeru dostává šťávu, kterou jí všechny plácací a máchací volovinky z Nintenda Wii mohou závidět. Streets of Rage 2 má k dokonalosti ještě o fousek blíže. Patrně jde o jednu z nejlepších her na Mega Drive vůbec. Každopádně v žánru beat ’em up jde o zásadní titul. Není tedy divu, že po namlsání jedničkou jsem dostal chuť i na dvojku. Rychlé… celý článek »

Sega Mega Drive – další kouzelná krabička ve sbírce

Obyvatelná plocha bytu se pomalu zmenšuje, ale sbírka harampádí utěšeně roste! Nadělil jsem si opět dáreček a investoval několik stokorun do Segy Mega Drive. Jakou já mám radost! A jakou radost má z konzole má drahá polovička! Její první spontánní reakcí bylo nadšené zvolání “A kde budeme bydlet my??” v narážce na nevelké prostory naší garsonky. A co jsem za těch 600 korun vlastně dostal? Konzoli Sega Mega Drive, jeden funkční a jeden nefunkční gamepad, a čtyři cartridge jako bonus…. celý článek »