Není váš starý počítač filmovou hvězdou?

Hýčkáte-li si doma nějaký starý počítač, pochopitelně o něm chcete vědět první poslední. Nic nezkazí rozjetý večer s přáteli tak spolehlivě, jako nevyžádaná podrobná přednáška na téma "já a Amiga / Commodore 64 / Amstrad CPC 464". A nyní můžete svůj projev vyšperkovat o seznam filmů, ve kterých se váš oblíbený strojek mihnul. Po hlášce "Věděli jste, že v druhém celovečerním Star Treku měl kapitán Kirk ve svém bytě k vidění Commodore PET 2001?" vám bude publikum věnovat přesně tolik pozornosti, jaká je obvykle vyhrazena pro mumlající zapáchající bezdomovce. Zaručeno!

Není váš starý počítač filmovou hvězdou?

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Není váš starý počítač filmovou hvězdou?"

  • LubikCZ napsal:

    Tak jsem si do vyhledávače zadal “operační systém pro starý počítač -linux”, protože hledám nějaký vhodný operační systém pro 486-ku a zatím nechci, aby to byl Linux a mimo jiného mě to našlo i tento článeček a tak jsem ze zvědavosti mrknul, jestli se tam nenajde nějaký z mých strojů a našel se:

    http://starringthecomputer.com/computer.html?c=135

    Mám doma mediální hvězdu :D

    PS: Né, abyste mrmlali kvůli tomu, že je to už 3 roky staré téma!!! :D

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »