Fallout – Be smart! Be safe! Enjoy Vault Life

Frajer jménem MarkuzR má na svědomí působivou galerii falloutích plakátů. Níže uvedený je dle mého názoru nejlepší, ale i ostatní stojí za prohlédnutí. Z plakátu čiší ona stylová prenukleární propaganda celému universu vlastní.

A držte mi palce, rozjel jsem další pokus o dohrání druhého dílu. Věděli jste, že kolekci všech tří původních Falloutů pořídíte za směšných stopade? To by bylo, abych se tím konečně neprokousal! Kdybych já jen těch restů neměl tolik. Theme Hospital čeká snad půl roku na dohrání poslední mise, Sam & Max je rozjetej, zítra mi má ve schránce přistát Zelda... mám já to lehký? No nemám!

Fallout – Be smart! Be safe! Enjoy Vault Life

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Fallout – Be smart! Be safe! Enjoy Vault Life"

  • Gamer napsal:

    Když tu vzpomínáš několikero herních restů, které čekají na dohrání… Taky jich mám pěknou řádku. To chce ještě jeden život navíc :D aby se vše stihlo. Momentálně dohrávám Abuse, plánuju taky Fallouta první díl, přemýšlím o Albionu… ale toho je vícero

  • Gajdoch napsal:

    zrovna mám rozehraný FNV, proti F3 poměrně slušná záležitost…naposledy pobavilo pár odkazů na “TOS”, třeba pilotka vertibirdu, která havarovala u Klamathu byla docela vtipná :)

  • Anonym napsal:

    Dá sa to niekde zohnať v full rozlíšení ?

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »