Jak si vybrat herní zařízení “na tělo”?

Řada z nás se v jistém věku statečně probírala tunami blábolů ve flame-fórech a vybírala sobě ideální herní zařízení, žužlaje v ruce ohmatané papírové bankovky tvrdě vybojované na mizerně placených brigádách. Ale ruku na srdce, opravdu průměrně zblbý pubertální účastník internetové diskuze ví, která konzole je pro vás nejlepší, nebo jen zoufale vychvaluje tu, kterou mu právě babička nadělila pod stromeček?

Naštěstí je tu věda, přátelé! Pokud nyní stojíte před otázkou PC / XBOX / PS3 / něco úplně jiného, nezoufejte dále. Následné schéma je bezesporu výsledkem několikaletých výzkumů a tvrdé práce. Nasliňte prst a nechte se vést tečkami až k vytouženému cíli.

Jak si vybrat herní zařízení “na tělo”?

A teď vážně: všichni víme, že každý rozumný a příčetný hráč má doma minimálně polovinu uvedených zařízení a střídá je dle libosti. A kdo má doma jen jednu konzoli, či jeden počítač, je pouhý začátečník, padavan, který se sice vydal na správnou cestu, ale cíl má nejen v nedohlednu, ale nejspíše o něm ještě ani neví.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Jak si vybrat herní zařízení “na tělo”?"

 • Anonym napsal:

  “příčetný hráč má doma minimálně polovinu uvedených zařízení a střídá je dle libosti.”
  Niekde bohužial niesu financie a miesto. Také PS, SNES, NES by som si nechal líbit.
  Ale čo nieje….

 • Sledge napsal:

  @Anonymní: Je to samozřejmě trochu nadsázka ;) Na druhou stranu, Playstation 1 se dá pořídit i s hrami za pár stovek, SNES s trochou štěstí taky. NES bývá pravda dražší, na druhou stranu má celou řadu noname klonů, které jsou v podstatě zadarmo. Kdo jen trochu chce, pár klasických strojů si sežene. S místem to bývá trochu horší, zvlášť, když se do toho vloží drahé polovičky, ale to se dá taky nějak okecat.

 • zeal napsal:

  Nadsázka nebo ne, chybí tam PSP. :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »